1

Téma: Zoo Praha

Zoologickou zahradu v pražské Tróji navštěvujeme s dětmi několikrát do roka. V letních měsících vybíráme spíše termíny, kdy není Zoo zaplavena lidmi (což je občas problém). I mimo sezónu se v Zoo Praha dějí zajímavé akce, doporučuji program akcí v zoo zde http://www.zoopraha.cz/cs/program-v-zoo/kalendarium.

Pokud máte kočárek dá se také ze Zoo jít podél Vltavy (po proudu) až k přívozu do Suchdola nebo i dále, je to tam moc pěkné.

2

Re: Zoo Praha

do zoo troja mohou pejsci bez náhubku

3

Re: Zoo Praha

Ahoj,
posílám odkaz na nový web ohledně Prahy, její kultury, dopravy, zábavy, apod. . Zatím se rozvíjí, ale časem tam najdete tipy na různé výlety a destinace. Možná se to bude někomu hodit už teď smile   http://www.prahanadosah.cz/zabava-vyziti-v-praze/

4

Re: Zoo Praha

In order to prevent dust accumulation, wear a rolex replica watches should pay attention to daily cleaning, such as long-time exercise recommended to take off the replica watch to prevent contact with the omega uk watch bracelet sweat and dust. If the watch chain is dirty, please use a toothbrush for simple brushing when you are sure that the swiss replica watch uk has a waterproof function.