1

Téma: Romantické ubytování v Brně

Dobrý den, nemáte někdo skvělej tip na romantické ubytování v Brně. Žiju momentálně v Kanadě, ale plánuji delší pobyt v Brně. Nemám moc přehled, proto se ptám tady.

Děkuji předem.

2

Re: Romantické ubytování v Brně

Brno moc neznám, tak bohužel neporadím. Ale nejen ve městě, ale i v okolí jistě s ubytováním problém nebude. Já mám ale na Vás úplně jinou prosbu. Sbíráte tam v Kanadě houby? Napište prosím na burle@seznam.cz,  více na burle.blog.cz. Ať se vám v České republice líbí...

3

Dobrý den, vím, že problém s ubytováním v Brně zajisté není, ale myslela jsem, že mi někdo poradí, doporučí hotýlek, který je opravdu fajn. Nicméně se mi podařilo najít pár hotelů v Brně, které by asi stály za pokus. Nejvíce mě zaujal hotel myslím na Starobrněnské ulici. Royal Ricc. Nemáte s tímto hotýlkem někdo osobní zkušenosti? http://www.royalricc.cz/ubytovani-brno Moc děkuji, za odpovědi.

Naposledy upravil: rendasek (7. 11. 2013 20:08:39)

4

Romantické místo na ubytování v Brně je podle mě Kadlecův mlýn. Je to umístěné v Mariánském údolí, takže nádherná příroda a kousek jsou jezera. Navíc samotnej penzion je bývalý mlýn. Fakt pěkné a není to  ani nějak drahé.

5

No pokud myslíte tím "romantickým" ubytování v soukromí, tak znám jeden dobrý penzion H+M. Domácí atmosféra, fakt jako doma.

6

No nevím zda ti má rada ještě pomůže, ale ak ti nevadí za pohodlí a kvalitní služby si trochu připlatit, tak já doporučuji hotel International. Na jaro jsem tam vzal přítelkyni a byla unesena. Skvělý víkend ve dvou bez jediné chybičky wink Naplno jsem si to užili a oba máme hezké vzpomínky na Brno. Mějte se a užívejte života !