1

Téma: GEOFUN

Zdravím,

právě jsme spustili unikátní mobilní geolokační aplikaci s názvem GEOFUN a dovolil bych si vás pozvat k vyzkoušení této zábavné novinky v akci, je samozřejmě ke stažení zdarma, níže popisuji, co to GEOFUN vlastně je smile

Naše hra je určena pro majitele chytrých telefonů (aktuálně s Androidem, pro iOS aplikaci dokončujeme). Funguje plně virtuálně a je samozřejmě zdarma.  Po nainstalování aplikace a nahrání geosrand (to jsou jednotlivé úkoly), které budete chtít plnit, je možné se vydat za zábavou do terénu. Kouzlem geosrand je, že dopředu hráč moc netuší, co bude muset dělat. Zná jen stručný popisek své mise (ten může být i zavádějící smile, faktory (fyzický, mentální, trapnosti a zábavy) a případné další informace nutné k plnění hry.

Na základě využití GPS souřadnic aplikace průběžně vyhodnocuje plnění úkolu a určený virtuální průvodce vás navádí k dalším místům.  Občas je potřeba pomocí nápovědy najít určené místo, odpovědět na záludnou otázku průvodce, pořídit vtipnou fotografii, video, odhadovat vzdálenosti apod. Průvodce vám pak za odměnu ukáže historické fotografie míst, kde se budete nacházet, spustí video apod.

Vše se prozatím odehrává v Českomoravském pomezí (okres Svitavy), geosrandy jsou situovány do měst i okolní přírody. Vytváření dalších nových geosrand je poměrně snadná záležitost (nejsou potřeba programátorské znalosti), a tak bychom rádi postupně hru rozšířili do celé ČR, případně pak i do zahraničí.

Za každý odehraný úkol se sbírají body, podle kterých se určují tzv. geohodnosti. Prvních 100 hráčů, kteří překročí hranici 300 bodů (geonek), dostanou tričko zdarma a všichni zapojení hráči pak soutěží ještě o další hodnotné ceny - viz výčet na  http://www.ceskomoravskepomezi.cz/geofun/

Zajímal by nás váš pohled na hru. Vyzkoušeli jste si ji a bavila vás? Co by ji podle vás obohatilo, zlepšilo?

Více informace o hře na http://www.geofun.cz


Díky za jakýkoliv názor a postřeh!

Naposledy upravil: miker (9. 8. 2013 13:54:31)

2

Re: GEOFUN

Rád bych přidal informaci, že nově lze hrát aplikaci GEOFUN v Praze (např.: http://www.geofun.cz/sametova-praha/ ) a Brně (např.: http://www.geofun.cz/takhle-jednou-na-svobodaku/ ) - v obou městech je po třech geosrandách (hrách)