1

Téma: Ubytování - Ostrava

Tak jsem se byla podívat do Ostravy. V hlavě mi běhalo jestli to bude jak v té písničce (Ostrava černá džungle ...) . Ubytovala jsem se v hotelu http://www.jan-maria.cz/www/cz/hotel/ slušně mě přivítali ,jídla ve stylu denní menu a za dobrou cenu. I když tam mají wellness, tak jsem to nevyužívala spíš jsem chtěla poznat Ostravu a okolí. Hotel byl cca 10 minut od centra takže všude klid,kdyby to bylo vedle Stodolní, tak se ani nevyspím,tam to žije až až. Ostrava je strašně bohatá na průmyslové památky doporučuji ji navštívit a co se toho tyče normálně tu mají ještě sopku jmenuje se Ema :-D z který teče potůček a je teplý v zimě je okolo toho potůčku zelená tráva okolo sníh. Já osobně jsem byla spokojená s ubytováním, každý den uklízeli pokoj a když jsem něco potřebovala tak byli ochotní. Televize fungovala, měla jsem k dispozici i internet a vše co moderní člověk potřebuje jo a v koupelně mají i fén. S tím jsem se moc často  jiných hotelech nesetkala a za to jim dávám hodně palců nahoru důležitá věc pro ženu.

2

Re: Ubytování - Ostrava

Jo jo, to je dobrý hotel. Osobně jsem většinou ubytovaný někde ve Vítkovicích a protože to mám blízko, jezdím když jsem v Ostravě na obědy do Restaurace Puls. Přeci jen je to blízko všemu, hned u MHD a navíc tam fakt dobře vaří. I klasická obědová meníčka jsou slušná. Fakt doporučuju. Jak jsem už prošel hodně restaurací v Ostravě a nutno dodat, že se tam vaří dobře, tak tady tato mě nikdy nezklamala. http://www.restauracepuls.cz

3

Re: Ubytování - Ostrava

Levné ubytování v Ostravě jsem se jednou ubytoval v nejmenovaném hotelu. Dal jsem na nejlevnější cenu, ale to jsem rozhodně neměl dělat. Ubytování bylo špinavé, nic moc služby. Příště bych radějí sáhnul po nějakém dražším a ověřeném ubytování.

Naposledy upravil: proka (23. 6. 2016 00:08:24)

4

Re: Ubytování - Ostrava

Dziękuję za informacje! Szukałem i nie mogłem znaleźć. Pomogłeś mi!
moe gotta know