1

Téma: Pryč se Santou Clausem!Chceme Ježíška !

Pryč s amerikanismem!Pryč se Santa Clausem!Ať žije Ježíšek !Plné sympatie mají u mne rakušané,kteří vyhlásili boj v obchodech a v reklamě proti Santovi!Udržme si zvyky a tradice.
-----
Tak nám tu začal kanál MTV ,opět rána dýkou do našeho umění a i tradic.Jsem rocker a když se chci podívat na cizí hudební kanály tak se podívám,ale cpát nám sem cizí vlivy - to ne.Kdyby v MTV byla zastoupena hudební kultura z celého světa tak proč ne,ale jde o přihlouplý amerikanismus z 90%.

2

Re: Pryč se Santou Clausem!Chceme Ježíška !

No to je také pravda a neznám nic tak ubohého,jako jsou ty různé barnumské reklamy na všecho a na nic.I když si mnohdy říkám ,že jsme jsme se dostali do stadia,kdy stále jako společnost ještě nemáme dost,a jak vždy říkalmůj známý profesor na VŠ v šedesátých letech,když k němu přijeli na návštěvu z Ameriky a manželka něco tehdy sehnala(mám za to,že to byly obyčejné vietnamské rohože,které tehdy "letěly",)tak nemohli pochopit,že má takovou radost .To je divné,říkali,Vy máte z takových krámů takovou radost,to u nás v Americe není... Inu tehdy jsme nechápali čemu se diví a dnes,možná jen vzpomínáme,co by kdyby.Asi je to i s hudbou,mám za to,že i to pomine a lidi u nás přijdou na to co je dobré... Zdravím všechny!...