1,001

Re: Houbařská žeň

Začíná období hlívy ústřičné. Chcete se jí naučit? Vědět kde jí najít? Tak se podívejte na burle.blog.cz a na toto video: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1065 … 2220400014

1,002

Re: Houbařská žeň

Včera jsme našli ve vojenském újezdu korálovce ježatého a dnes již na burle.blog.cz článek od profesora Jiřího Patočky. Jsou tam i fotografie. Můžete je tam v komentáři vyhodnotit.

1,003

Re: Houbařská žeň

Korálovec ježatý byl zařazen mezi státem chráněné houby a to v té nejvyšší kategorii. myslíte si že to pomůže?

1,004

Re: Houbařská žeň

Tak už to opět začalo. Jsou jí místy již plné stromy, zejména ležící kmeny. Ono se říká, že potřebuje k rozjetí prudký mráz, ochlazení. V minulém roce rostla již v teplém listopadu, letos je v listopadu teplo jak nikdy před tím a opět ve velkém vyrazila. Více o tom, včetně současných fotografií, na burle.blog.cz.

1,005

Re: Houbařská žeň

Již se začíná objevovat penízovka sametonohá, které se také říká vánoční houba. Je to vynikající plodnice na jakoukoliv kuchyňskou úpravu z hub. Nacházíme jí i pod sněhem. Když houbař ví kde roste, tak za pomoci košťátka bude určitě úspěšný. Dobrou chuť.

1,006

Re: Houbařská žeň

Už jste potkali v lese vlka? Jestli ne, tak to nebude dlouho trvat a určitě i vy budete mít při houbaření štěstí. Více v rozhlasovém rozhovoru na burle.blog.cz,.

1,007

Re: Houbařská žeň

Umíš houby? Neumíš? Tak se je rychle nauč. Až bude hůře tak uživíš rodinu a i sousedé ti budou vděčni. Stát zvyšuje množství potravin pro případ války.

A kde že se ty houby naučíš? No přece na výstavě velkoformátových fotografií od května do konce června v muzeu v Železné Rudě. Srdečně tě zvu.

Bohužel letos jarní houby pro sucho nebyly, tak jako v minulém roce. Počkáme si na májovky. Snad bude lépe.

1,008

Re: Houbařská žeň

V Blatné ve výstavní síni Komunitního centra byla v těchto dnech zahájena výstava velkoformátových fotografií hub. V lesích a na lukách nerostou, tak se přijďte pokochat alespoň těmi na fotografiích.

1,009

Re: Houbařská žeň

Je veřejným tajemstvím, že houby nerostou. A s velkou pravděpodobností to nebude do konce roku jiné. To ale neznamená, že se houbami nemůžeme pokochat. V úterý 1. září ve večerních hodinách se slavnostně otevře v Rakovníku - Galerie Samson Caffe - výstava velkoformátových fotografií. Ať vás Houby Rakovnická a Křivoklátska - jak se výstava jmenuje -  potěší. V příštím roce to kolem hub určitě již bude lepší.

1,010

Re: Houbařská žeň

Výstava fotografií hub v Prášilech...
Až se budete toulat Šumavou a zavítáte do Prášil, tak nezapomeňte zajít do Zámečku, kde si můžete prohlédnout zajímavé až neobvyklé fotografie hub. Autorkou je vynikající houbařka a umělkyně Dagmar Brčáková.

1,011

Re: Houbařská žeň

Tato houba je natolik unikátem , že jsem ji neviděla , je to houba nesmrtelnosti, a je chráněná. Jen trouba by se vám ozýval.

1,012

Re: Houbařská žeň

V červnu 2016 výstava velkoformátových fotografií hub na zámku v Průhonicích. Všichni jste srdečně zváni...

1,013

Re: Houbařská žeň

Výstava velkoformátových fotografií hub Šumavy a Bavorského lesa doputovala do muzea na Kvildě. Bude tam po celý červenec a srpen 2016. Všichni jste srdečně zváni.

1,014

Re: Houbařská žeň

úžasný To byl jeden z nejlepších příspěvků tvého týmu, dovolil mi, abych se naučil mnoho nových věcí.
<a href="http://catmario.online/cg-mario-level-pack">CG Mario Level Pack</a>

1,015

Re: Houbařská žeň

wonderful This was among the best posts from your team it let me learn many new things. thank.

sky
http://www.dziennik.com