1

Téma: Super výlet pro malé i velké děti do Tiských stěn

Pokud hledáte tip na výlet do přírody, který se bude líbit dospělým a zároveň zaujme a nebude nudit děti, tak vyrazte do Tiských skal. Jde o nádherné pískovcové skalní město kousek od Ústí n/L, kde jsou 2 naučné okruhy v délce asi 4 km. Naše děti byly z různých skalních průlezek, schovávaček a jeskyní nadšené a ačkoli bychom ty 4 km dali normálně asi za hodinu, tak tady nám to trvalo minimálně 3x tak dlouho :-) Nebyl to náročný výlet, ale o to zábavnější :-)

A ještě přidám jeden tip, jak ušetřit na ubytování, pokud využíváte booking.com
Stačí se zaregistrovat na www.cashback8.webnode.cz a budete mít na každou rezervačku přes booking.com slevu 4%. Kromě slevy na booking.com tam je ještě spousta dalších slev na oblečení, boty, parfémy, sport, domácí spotřebiče ... tak doporučuju se tam podívat :-)

Naposledy upravil: jindrax (15. 10. 2017 13:23:34)

2

Re: Super výlet pro malé i velké děti do Tiských stěn

Sobald Sie es haben, tun Sie nichts. Beruhige die Welt, um die Zeit zu verschieben und voranzukommen. Schön und langlebig, auf der ganzen Welt respektiert. Advanced  <a href="http://www.replikvip.de/archive/category/audemars-piguet-replica-uhren">audemars piguet replica uhren</a>Quarz-Technologie, genaue Minute oder Sekunde ist nicht schlecht. Du hast es verdient. Warte auf diesen zweiten Weltwechsel, oder ergreife diese Sekunde, um die Welt zu verändern.