1

Téma: moje turistické hůlky

turistické hole

Já nosím nejraději Crossroad Jabiru.Velmim lehounké třídílné hole s tlumičem a s prodlouženou dvojitou pěnovou rukojetí - dobré různé možnosti uchopení.Na holi jsou i míry nastavení,takže nemusíte odměřovat jednu hůl od druhé.Koncovky jsou ve výbavě.Při rovinatém terénu nosím obě,při hornatém nosím jen jednu - druhá ruka se přidržuje kamenů či větví - kořenů.Hůl je fakt dobrá věc - já ji používám i při hledání schránek GPS - první kontakt od chvíle kdy jsem byl uštknut zmijí.Dobrá i jako obranářská věc - toulaví psi mají respekt.Jsou velmi pevné - já vážím 110 kg a neváhám se plnou vahou o ně opřít- nezklamali mně nikdy.Velmi pěkně a profi provedené poutka - závěsy s polštářováním/ty předešlé mně dřely/.Lak je taky dobrý - mám je rok a chodím velmi často do skalních terénů.
Plně doporučuji.Za tu cenu jsou super.

2

Re: moje turistické hůlky

zkušenosti mám se Silvertip Hiker, dají se sehnat za 800-900 Kč, tlumič i pěnová rukojeť je samozřejmostí. Něco už se s námi nachodily a zatím nezklamaly.

3

Re: moje turistické hůlky

evné - já vážím 110 kg a neváhám se plnou vahou o ně opřít- nezklamali mně nikdy.Velmi pěkně a profi provedené poutka - závěsy s polštářováním/ty předešlé mně dřely/.Lak je taky dobrý - mám je rok a chodím velmi často do skalních terénů.
Plně doporučuji.Za tu cenu j
pass4sure ccnp switching pdf