1

Téma: taky máš kratší nohu? 3 z 5 osob ji mají

Je mi 50.Hodně chodím.Poslední dobou začalo zlobit levé koleno a kyčel na zevní straně.Na pravé noze pata.Nic moc,ale zašel jsem si k ortopedovi -člověk nikdy neví a turistika je má láska,nechodit - to bych nerozchodil.To co mi řekl ortoped mně docela zarazilo.3 lidí z 5 mají kratší nohu o 1.5 až 2 cm.To zaviňuje případné problémy- mé taky.Já mám tedy kratší nohu pravou.Lidi ,ale i lékaři to dost podceňují.Takže se nechte při podobných problémech odborně vyšetřit ve studiu zdravé chůze,kde vás odborně přeměří,včetně plosek nohou,klenby,tlaku  a pod.Na základě vyšetření Vám hned zhotoví příslušné vložky do bot.A nemáte problémy! Jinak se můžete dobrat bez této péče k deformitě noh a tím k atrozám,zánětům,výrustkům a dalším.Budete brát léky - celkově dáte více za léky a budete si ničit své vnitřní orgány jedy.

PS:Nikdo není dokonalý.Další mají krátší ruku,chybí cm střev....

2

Re: taky máš kratší nohu? 3 z 5 osob ji mají

jo, jsem zavítal na ortopedie Ústí nad Labem a bylo mi řečeno něco podobného... Koukal jsem na to jak puk... Ale tak když může být jedno prso větší než druhé, proč by nemohla být každá noha jinak dlouhá? big_smile big_smile