1

Téma: Penzion Šolle - Praha

Při svých cestách do Prahy sháním většinou ubytování, které by bylo cenově přijatelné a přesto splňovalo určitá kritéria. Ideálním řešením je penzion rodinného typu v Praze 5, nachází se v klidné vilové čvrti, přitom do centra je to co by kamenem dohodil. Spojení busem od Švandova divadla nebo od Anděla, pokud má člověk čas na menší procházku, není to daleko ani k zastávce tramvaje. Stačí seběhnout z kopce dolů.

Pokoj má vlastní wc, sprchu, vanu, kuchyňský kout, rychlovarnou konvici a ledničku. Máte-li notebook, lze se bez problémů připojit na internet. Jediné, co snad může chybět, je televize, což mně osobně nevadí, protože na tu můžu koukat doma.:) V ceně je i velmi bohatá snídaně. Majitelé domu ochotně poradí a vyjdou ve všem vstříc, pokoje jsou čisté, útulné, v noci vás nebudí rušná doprava, prostě ideální jak pro krátké víkendové či služební cesty do metropole, tak pro delší dovolenou. Cenově je to absolutní jednička, mohu srovnat s penziony podobného typu, které nabízejí to samé, jsou však mnohem dražší a někdy i dost daleko od centra města.

2

Re: Penzion Šolle - Praha

Pokud nehledáte přehnaný luxus a řekněme přiměřenou kvalitu tak mám výbornou osobní zkušenost, byl jsem tam ubytovaná už po 3 a spokojenost. Je to na Praze 9 Hotel a Penzion MAX, myslím že  se to dá najít tady http://www.hotely.cz/praha-9/hotel-max/ a nebo u nich http://www.hotel-max.cz/cs/