1

Téma: Hotel Lanterna - Beskydy

Rád bych se s Vámi podělím o mé zkušenosti s pobytem v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Tento hotel je spíše vyšší cenové kategorie, ale vážně to stojí za to. Poprvé a podruhé jsem v hotelu byl víceméně pracovně (na školení), hned po první návštěvě jsem se ale rozhodl, že jej musím navštívit i s rodinou a tak se i stalo.

Hotel jsem zažil zatím jen mimo sezónu, po pravdě jde lyžování trochu mimo mě :-). Ale i mimo sezónu má co nabídnout.

V ceně ubytování je možnost návštěvy relaxačního centra (SPA) a vnitřního bazénu (v něm se děti vyřádily opravdu dostatečně). Za příplatek stojí masáže, jejichž nabídka je opravdu široká. Dále hotel nabízí i sportovní vyžití, to nehodnotím, nevyužil jsem.

Interiér hotelu je skvělý, doslala mě večerní atmosféra na chodbě, kde jsou všude koberce, svítí tlumené osvětlení a decentně hraje hudba. Vybavení pokojů je výborné, na pokoji je i přípojka na internet. Pokoje dokonale čisté, výborná je i koupelna a servis na pokoji, pokojový bar ale není levná záležitost :-).

S jídlem naprostá spokojenost, dokonce i naše dcera, které skoro pořád nechutná, si vybrala. Obsluha absolutně profesionální, vzpomínám si na příhodu, kdy jsem zde byl s kolegy a jedna z kolegyň u oběda servírce odmítala polévku, ta jí ji přesto "vnutila", ale nebylo to vůbec násilné, prostě kolegyni "ukecala" a přitom z toho všichni měli pozitivní pocity (včetně zmíněné kolegyně).

Pro zimní návštěvníky bych dodal, že hned za hotelem je sjezdovka, komentovat ji nebudu, protože jak jsem uváděl na začátku, nelyžuji.

Pro dospělé návštěvníky je zde Coctail bar; tzn. pokud milujete míchané drinky, utratíte zde asi hodně, stejně jako já s kolegy. Sednete ke stolu, na stole krásná barevná knížečka s míchanými nápoji (včetně fotografií), hřích si nevybrat.

Příroda Beskyd je nádherná, na Lanternu se chystáme s rodinou i příští rok, dětem, manželce i mě se tam moc líbilo.

Možná Vám tato recenze připadá moc pozitivní, ale opravdu nic negativního na Lanternu říci nemůžu :-).

2

Re: Hotel Lanterna - Beskydy

to je jako z pohádky, určitě vyzkoušíme...

3

Re: Hotel Lanterna - Beskydy

Mám nejaké typy na ubytovanie na horách Slovenska. Ak niekoho zaujímajú Tatry môžete pozrieť http://www.ubytovanie-tatry.net

4

Re: Hotel Lanterna - Beskydy

Letos byly hotely v mnoha turistických lokalitách poloprázdné až dokonce prázdné. Například do Krkonoš, ale i jinam, cizinci nepřijeli. Hoteliéři šli s cenami hodně dolu. Ubytování se vším všudy se dalo přes internet sehnat i pod padesát procent. Co myslíte, jsou ta ubytovací zařízení snad hodně předražená. Říká se, že vše vyřeší trh. Ten to fakt letos vyřešil. Možná, že letošní ceny by měly být navždy. Hoteliéři nezkrachují, budou se mít dobře, tak jako jejich zákazníci. A tak to má být. Máte na to někdo nějaký názor????

To jsme takhle sestupovali z hor a hned zamířili na zahrádku jednoho obrovského hotelového komplexu. Vrchní číšník, s kterým jsem se již znali, nás vítal slovy. Vy jste dnes první zákazníci, co si budete přát? Jenom dodám, že bylo šest hodin večer... Je třeba ještě něco dodávat?