1

Téma: aby to bylo čitělnější

Já bych hlavně navrhovala rozdělit tipy na ubytování a tipy na výletů podle krajů nebo oblastí, aby to bylo na první pohled čitelné. Také by stálo za to, rozdělit recenze ubytování na jednotlivé kategorie (hotely, kempy apod.)

2

Re: aby to bylo čitělnější

Soutěže ano,ale výherci žádní?

Zajímalo by mě,kde jsou zveřejněni výherci z ukončených soutěží ,žádné nikde nevidím:

3

a ještě jedno téma mě napadlo: mě osobně by se moc líbily recenze na outdoorové vybavení (krosny, stany, boty...) od uživatelů. A taky tipy, kde se dá za dobrý peníz nakoupit kvalitní výbava na cesty, kde jsou ochotní prodavači a kde to naopak skřípe. Snad by to redakcí nebylo hodneceno jako skrytá reklama. :-)

4

Výherce informujeme o výhře individuálně emailem a výhry zasíláme poštou. Na stránkách zatím jejich seznam zveřejněn není. Do budoucna s tím počítáme.

5

Můžete začít třeba hned,  pro toto je prostor ve fóru s názvem Vybavení na výlety. Téma recenze Vám tam připravíme ještě dnes.

6

Tak nějak se mi zdá,že s tou tzv.skrytou reklamou to asi přeháníme,sami.Jedni aniž by si to asi i uvědomovali,protože se bojí pokut,protože porušili zákon a druzí,ti si to zřejmě uvědomují více ,tak snad,aby si rýpli snad i ze zlomyslnosti nebo z blbosti.Měli bychom si uvědomit,že pochválit nějaký výrobek by nemělo být hanbou a ani porušením zákona a naopak upozornit na špatný výrobek  by mělo být jakousi "občanskou" povinností,vždyť nekvalitní služby,výrobek by mělo být zveřejněno velkými písmeny.Pak se divíme,že v naší společnosti se mnohdy zdá a řekl bych,že to až takové zdání není,že lumpové a šizuňkové jsopu zákony chráněni více než poctiví a bezúhonní lidé.Co se tomu postavit a naplňovat i takovou myšlenku T.G.Masaryka : "Nebát se a nekrást"?.

7

Zde na fóru je právě pro recenze všeho typu prostor, redakce nebude zasahovat do obsahu fóra, pokud nebude příspěvek zásadně porušovat podmínky. Takže popisy a zkušenosti výletníků se zbožím či službou vč. jejich názvů vítáme.

J.Jarmara za redakci