Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Diskusní fórum Vyletnik.cz

Zde je prostor pro diskuse nad nejrůznějšími tématy nejen tipy na výlety a vše co s výlety a výšlapy do přírody souvisí, ale například i velmi rozsáhlé téma o houbách a houbaření. Názory uživatelů nemusí být vždy shodné s názory redakce.


Odpovědět

Fórum » Vaše tipy na výlety » jeseníky » Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Region Slovácko se nachází na úpatí Bílých Karpat. Rozprostírá se v krajích Zlínském a Jihomoravském.  Mezi největší města zde patří Hodonín, Veselí nad Moravou, Strážnice, Zlín, Luhačovice, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Otrokovice, Břeclav a Hustopeče.
Zde mužeme navštívit Velehrad. Na Velehradě

2

Jeseníky jsou nádherný, hlavně můj manžel na ně nedá dopustit. Já jsem v Jeseníkách zažila nádhernou atmosféru v zimě, když jsem jela bílou stopou a přišlo mě, že na těch horách jsem snad jediný zbloudilý lyžař. Namrzlá kleč  a mlha jen dotvářely tento pocit.
PS: Praděd je krásné místo (koneckonců-se svou rozhlednou vyšší než Sněžka), ale jen pokud se vyhnete zástupům sobotních turistů, kteří dojedou autobusem na Ovčárnu. Tuhle masovou záležitost jsem zažila jednou a zopakovat bych si jí nechtěla. :-)

3

Byli jsme v Jeseníkách už po druhé s dětmi na dovolené, v apartmánech v Ludvíkově a byla to jedna z nejhezčích dovolených !!
Byli jsme v krásné Karlově Studánce, ochutnali jsme místní vodu, která chutnala hlavně manželovi :-).
Udělali jsme si výšlap na Praděd, po cestě na horu byla taková mlha, že Praděd nebyl vůbec vidět, pak se vyjasnilo a užili jsme si krásný výhled.
Další výlety byly na Mechová jezírka, k Bublavému potoku, do Zlatých hor, kde je krásný kostel, do jeskyně na Pomezí, na Červenohorské sedlo a další ...
Jediné co mě mrzí, že jsme se nedostali na přečerpávací nádrž Dlouhé stráně, které jsou pouze na objednání, což jsme nevěděli, ty jsem chtěla moc vidět, protože to musí být skvělý zážitek.
Tak snad někdy příště, protože Jeseníky nás doslova uchvátili a určitě se budeme rádi vracet !!!

4

Byl jsem také na rozhlednách a musím říct,že tento výlet stál za to:)bylo krásné počasí a viděli sme hodně daleko:)opravdová krása.musím také doporučit

5

Když se rozhodnete k návštěvě  Jeseníků,je tu samozřejmě plno krásných míst,která stojí za shlédnutí.Já,jako domorodec,bych určitě doporučila navštívit naše rozhledny Zlatý chlum a Biskupskou Kupu,ze kterých je za jasného počasí krásná podívaná na hory i na roviny sousedního Polska.Krásný výlet je i na samotný Praděd,kde můžete z rozhledny vidět i Vysoké Tatry.Mě se to zatím,díky stále horší viditelnosti,nezadařilo.Přeji Všem,aby v našich horách načerpali potřebnou energii,kterou vnímavý člověk ucítí,jakmile bude v horách sám a v klidu se může těšit z té okolní nádhery.

Fórum » Vaše tipy na výlety » jeseníky » Odpovědět