Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Diskusní fórum Vyletnik.cz

Zde je prostor pro diskuse nad nejrůznějšími tématy nejen tipy na výlety a vše co s výlety a výšlapy do přírody souvisí, ale například i velmi rozsáhlé téma o houbách a houbaření. Názory uživatelů nemusí být vždy shodné s názory redakce.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Thank you for posting such a great article! I found your website perfect for my needs. It contains wonderful and helpful posts. Keep up the good work!. Thank you for this wonderful Article!

five nights at freddy's

2

Thank you for posting such a great article! I found your website perfect for my needs. It contains wonderful and helpful posts. Keep up the good work!. Thank you for this wonderful Article!
<a href="https://fivescarynights.com">five nights at freddy's</a>

3

much more risk of getting professionals so as to harmed individuals, for example, loggers or inadvertent flames, which we have additionally experienced in the Děčín locale and for all intents and purposes companions of the lovely nature here consistently fear numerous delightful timberlands (unless they are "wrecked" because of the passing benefits and so forth.). Not all that and in the 1990s, St.Slease's way to deal with repairing these connectors was extremely capable and frequently after the case of neighboring German neighbors that the streets started to be cleared, asphalted and fortified in an unexpected way, Top Essay Writing Services UK

4

I nyní v zimě do Velké Chuchle, Praha 5. Autobus MHd a pak po lesní asfaltce - vjezd aut zakázán - směrem ke hřbitovu. Pak ještě kousek a tam malá zoologická zahrada, v létě s posezením u hospůdky. Nedaleko ještě areál zdraví. A pak po jiné cestě zpět. Při vjezdu z Chuchle do lesa, je na jeho okraji u Žákova lomu, UNESCO, malé parkoviště. Možné i z MHD ze Slivence. Možností je mnoho.....

5

Pěkná vybudovaná stezka vysloveně pro lidi na vozíčku je vybudovaná skrz Mariánské údolí na okraji Brna. Jezdí tam autobus č. 45, občas lze natrefit i na bezbariérový. V dosahu je parkoviště, některé restaurace a kiosky jsou rovněž žešeny bezberiérově

6

Průzkum je určen lidem s různými druhy postižení, jejich přátelům, rodinným příslušníkům, asistentům, dobrovolníkům. Průzkum je určen i pro rodiče, kteří mají zkušenost s cestováním MHD s dětmi v kočárku, ale i pro seniory, tedy pro všechny, komu bariéry v MHD komplikují život.

7

Průzkum přístupnosti MHD v Praze
Cílem tohoto průzkumu, který byl vytvořen pracovní skupinou MHMP Pro Prahu bezbariérovou a otevřenou je poznat a zlepšit současné podmínky občanů při pohybu ve veřejném prostoru a zejména při cestování městskou hromadnou dopravou v Praze.

http://www.praha.eu/jnp/cz/obcan/pruzku … index.html