Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Diskusní fórum Vyletnik.cz

Zde je prostor pro diskuse nad nejrůznějšími tématy nejen tipy na výlety a vše co s výlety a výšlapy do přírody souvisí, ale například i velmi rozsáhlé téma o houbách a houbaření. Názory uživatelů nemusí být vždy shodné s názory redakce.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

I nyní v zimě do Velké Chuchle, Praha 5. Autobus MHd a pak po lesní asfaltce - vjezd aut zakázán - směrem ke hřbitovu. Pak ještě kousek a tam malá zoologická zahrada, v létě s posezením u hospůdky. Nedaleko ještě areál zdraví. A pak po jiné cestě zpět. Při vjezdu z Chuchle do lesa, je na jeho okraji u Žákova lomu, UNESCO, malé parkoviště. Možné i z MHD ze Slivence. Možností je mnoho.....

2

Pěkná vybudovaná stezka vysloveně pro lidi na vozíčku je vybudovaná skrz Mariánské údolí na okraji Brna. Jezdí tam autobus č. 45, občas lze natrefit i na bezbariérový. V dosahu je parkoviště, některé restaurace a kiosky jsou rovněž žešeny bezberiérově

3

Průzkum je určen lidem s různými druhy postižení, jejich přátelům, rodinným příslušníkům, asistentům, dobrovolníkům. Průzkum je určen i pro rodiče, kteří mají zkušenost s cestováním MHD s dětmi v kočárku, ale i pro seniory, tedy pro všechny, komu bariéry v MHD komplikují život.

4

Průzkum přístupnosti MHD v Praze
Cílem tohoto průzkumu, který byl vytvořen pracovní skupinou MHMP Pro Prahu bezbariérovou a otevřenou je poznat a zlepšit současné podmínky občanů při pohybu ve veřejném prostoru a zejména při cestování městskou hromadnou dopravou v Praze.

http://www.praha.eu/jnp/cz/obcan/pruzku … index.html