Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Diskusní fórum Vyletnik.cz

Zde je prostor pro diskuse nad nejrůznějšími tématy nejen tipy na výlety a vše co s výlety a výšlapy do přírody souvisí, ale například i velmi rozsáhlé téma o houbách a houbaření. Názory uživatelů nemusí být vždy shodné s názory redakce.


Odpovědět

Fórum » Cykloturistika » Cyklistický balíček » Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

nice forum

2

bundling building, likewise "bundle building", is a wide subject extending from plan conceptualization to item situation. All means along the assembling procedure, and that's just the beginning, must be considered in the outline of the bundle for any given item. Dissertation Writing - Dissertationlounge.co.uk

3

I got a bike that I will basically use for mountain biking, however, in the midst of the week I will use it all over the place for work out. This head defender is to a great degree lovely and pleasing for a bike.Custom Assignment Help

4

Toward the beginning of the day you can appreciate a healthy breakfast and make your own particular pressed lunch. A while later, you can gather the keys to your bike from gathering and go out to investigate the region. Buy a Dissertation UK

5

You did not share all the details about your package. I am living in the UK and studying English Literature from USA Assignment Writing Service. I'm looking for a cycle.

6

You did not share all details about your package. I am living in the UK and studying English Literature from Custom Dissertation Writers UK. I am looking for a cycle.

7

Pěkný den,

snažím se vymyslet zajímavý balíček pro naše klienty a rád bych vás požádal o pomoc. Ocením každý komentář či nápad, protože na kole toho moc nenajezdím a nedokážu se tak plně vcítit do potřeb kolistů. Zatím jsem se dopracoval k následujícímu:

1. ubytování na 2 noci (předpokládám, že delší pobyt nemá moc smysl v nabídce mít)
2. polopenze (snídaně bufet a večeře formou výběru z menu - polévka, výběr z hlavních jídel, dezert)
3. zabezpečená úschovna kol
4. mapa okolí + návrhy na výlety dle náročnosti včetně převýšení a fotek
5. možnost si kolo umýt, nafouknout
6. svačina s sebou (reálně jsem schopen nabídnout max kombinaci jablko + sušenka + nějaký energetický gel, lákalo by vás to?)
7. prodloužený check-out?
...

Díky moc, M.

Fórum » Cykloturistika » Cyklistický balíček » Odpovědět