Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Diskusní fórum Vyletnik.cz

Zde je prostor pro diskuse nad nejrůznějšími tématy nejen tipy na výlety a vše co s výlety a výšlapy do přírody souvisí, ale například i velmi rozsáhlé téma o houbách a houbaření. Názory uživatelů nemusí být vždy shodné s názory redakce.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Kdo by se chtěl porozhlédnout i po okolí Bischofsteinu, a měl čas, určitě doporučuji návštěvu Broumova a broumovského kláštera. Nádherné historické město a jedinečná národní kulturní památka. Prohlídky kláštera probíhají celoročně, je tam k vidění krásně zdobený klášterní kostel sv. Vojtěcha, Vamberecké mumie nebo vzácná kopie Turínského plátna (jediná ve střední Evropě). Moc hezké místo, stojí za návštěvu.

2

asi 19 999,- kč děkuji za zprávu

3

kolik stojí ubytování pro školu a školní výlety

4

Tohle místo ně dostalo a proklínal jsem,že jsem si zamluvil jen víkend.Tady to romantikou a krásou překypuje.Jen si prostě vybrat termín/mám osobně rád míň lidí  - počasí zvládnu,davy ne/.Bischofstein je zámeček pro turisty/nečekejte průvodkyni či nějaké muzeum/ + 2 budovy.Je uprostřed Jiráskových skal,nedaleko je krásné jezírko,pěkné lesy a taky hrádek Katzestein.Místo stvořené pro hvězdicové výlety do okolí. Podívejte se sami na fotky/na jiné webovky/ a dáte mi za pravdu.....

Jinak si nemohu pomoci ale tohle tu musím vypsat: jistě víte o železných kruzích na vrcholu skal a na jejich stěnách.Jára Cimrman nad tím přemýšlel - k čemu to jako je a jeho dedukce je:že to jsou staré bývalé úvazky pro lodě našich předků.Jak moře klesalo,tak tím níže si museli lidé kruhy dávat na vázání lodí ...U nás v Chomutově byl jeho kamarád Franz Kodl - budu o něm psát příště....

Za čím jedeme?
Skální horolezecké útvary,zámeček,hrad,jezero.V okolí nástup do Teplických skal /Supí skála,Bludiště/.Je tu naučná stezka Bischofstein Skály.Možnost výjezdu do Adršpachu a polských Stolových hor /ty doporučuji pro děcka/.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?
Dobře tu vaří i když trochu dražší relace.Oběd cca 120,večeře 90 kč.Avšak vše je vyváženo zajímavou akcí - když budte spát ve vlastním spacáku tak máte noc za 230 kč vč.snídaně /švédské stoly/- což bylo super /takhle si představuji pobyt pro turisty co se přesouvají/.Jinak za 340 Kč.

Co se nejvíce líbilo a co naopak ne?
Pěkné okolí - to jistě nemusím říkat a psát.Jinak čistota - areál je po přestavbě.Trochu se tu žehralo na sprchy  /na pokoji nejsou - ale čisté jsou/.Je tu poměrně dost lidí a jelikož je zámeček na konečné tak jsou tu problémy s parkováním a s ohledy řidičů/.

Ostatní informace
O cenách píši výše,jsou obvyklé a odpovídají parametrům.Máte  i možnost stanovat venku i zahrát si minigolf.Viděl jsem tu i svatbu,pěkné místo pro ni.